Слухай онлайн
Cуспільство

На українсько-угорському кордоні розпочав функціонування перший спільний контактний пункт «Захонь»

Як повідомили Гал-інфо в прес-службі Держприкордонслужби, на українсько-угорському кордоні розпочав функціонування перший спільний контактний пункт «Захонь».

В рамках виконання плану заходів щодо реалізації концепції інтегрованого управління кордонами та співробітництва між Адміністрацією Держприкордонслужби України та Поліцією Угорщини з 1 січня 2017 року у тестовому режимі розпочато функціонування спільного контактного пункту «Захонь» у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Тиса – Захонь» на угорській стороні.

Серед основних завдань, які виконуватиме зазначений центр є підтримання інформаційної взаємодії та обмін повідомленнями між прикордонниками обох країн, а також забезпечення скоординованості дій під час проведення спільних заходів з охорони українсько-угорської ділянки кордону та протидії протиправній діяльності. Наразі функціонування контактного центру проходитиме в тестовому режимі та попередньо триватиме близько 3 тижнів, а згодом планується повноцінна робота першого у Закарпатському регіоні контактного пункту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ