11 січня о 11:29 піротехніки 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучили та знищили 2 артилерійських снаряди калібру 120 мм часів ІІ Світової війни. Про це сьогодні, 12 січня, Гал-інфо повідомили у ДСНС у Львівській області.
Боєприпаси були виявлені під час пошуку металу в полі на відстані 700 м від житлових будинків м. Радехів.
Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні.
Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером «101».
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ