Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

На Волині працює гаряча лінія для боротьби з COVID-19

На Волині функціонують цілодобові гарячі лінії екстреної медичної допомоги для людей, які відчувають що захворіли на COVID-19. Про це Гал-інфо повідомили в Управлінні інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської облдержадміністрації.

Про це під час брифінгу повідомила т.в.о. начальника управління охорони здоров’я ОДА Людмила Тимощук.

«Хочу звернути вашу увагу, що якщо ви відчуваєте що захворіли, потрібно одразу звертатися до свого сімейного лікаря. У разі, якщо ви не змоги зв’язатися із сімейним лікарем, телефонуйте на номери цілодобових гарячих ліній екстреної медичної допомоги - 77 67 82 та 77 65 84. Також звертайтеся за номером гарячої лінії Волинського обласного центру громадського здоров’я, які працюють по будням – 72 48 36»,- повідомила Людмила Тимощук.

До слова, загальна кількість ліжок в області становить – 1158. На сьогодні 381 ліжко на Волині підключене до подачі кисню. На цю мить на стаціонарному лікуванні знаходиться 587 хворих.

За інтенсивними показниками на 100 тис. населення Волинська область переміщається із шостого на п’яте місце по Україні. За останній тиждень зареєстровано щоденно не менше 140 випадків захворювання на COVID-19. Загальна кількість захворілих у області з початку епідемнагляду становить близько 9400 осіб. Одужало 5700 людей. Від початку пандемії померло 192 волинянина. За останню добу померло у зв’язку із ускладненнями від коронавірусної хвороби – 2 особи.

Із початку навчального року захворіли 274 особи із персоналу закладів освіти та 97 учнів, з них 120 вчителів і 48 дітей продовжують хворіти. На дистанційному навчанні знаходиться 13 закладів освіти.

«Закликаю усіх дотримуватися респіраторної гігієни рук, фізично дистанціюватися, уникати за можливістю масових заходів та скупчення людей. Бо в умовах нехтування протиепідемічних заходів, ситуація із захворюванням може швидко вийти із під контролю. Нагадаю, що кожна хвора людина, може заразити 3-4 особи», - сказала під час брифінгу головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ