Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Волині презентували проєкт щодо альтернативного догляду за дітьми

ЮНІСЕФ презентував результати оцінки альтернативного догляду за дітьми в Україні. Про це повідомили 27 жовтня Гал-інфо в Управлінні інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської облдержадміністрації.
Фото Волинська ОДА

Сьогодні, 27 жовтня 2020 року, у стінах адмінбудівлі відбулася онлайн-зустріч за результатами оцінки альтернативного догляду за дітьми в Україні. Проєкт організовано Міністерством соціальної політики спільно з Представництвом дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) протягом лютого-вересня 2020 року, а сьогодні підбивали його підсумки. У відеоселекторі взяв участь заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик.

Під час зустрічі були висвітлені результати цього дослідження та обговорено питання імплементації рекомендацій проєкту у рамках реформи трансформації інтернатних закладів.

Метою проєкту було проведення оцінки наявних альтернативних форм сімейного догляду за дитиною та надання перспективного аналізу з рекомендаціями щодо їх поширення на рівні громади.

У рамках зустрічі відбулася презентація підсумків проєкту та активна дискусія серед учасників. Зокрема, присутні обговорили ряд питань щодо надання послуг вразливим сім’ям, координацію зусиль на місцевому і обласному рівнях та дійшли до спільної думки, що виховання дітей є пріоритетним завданням у теперішній час для спільного майбутнього.

Слід зазначити, що серед ключових викликів, які стоять перед місцевою владою і перед урядом, - налагодження системи перенаправлення і міжсекторальної взаємодії в інтересах дитини, гармонізація законодавства, а також перерозподіл коштів для забезпечення доступу вразливих сімей до соціальних послуг.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ