Слухай онлайн
Cуспільство  |  Війна на Донбасі

На Жовківщині презентували унікальну книгу про сучасних Героїв

У День захисника України, 14 жовтня, на Львівщині презентували унікальну книгу «Навіки в пам‘яті жовківчан». Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Унікальна вона тим, що писали розділи всім районом - кожне село додало в своєрідний альманах історію про свого героя.

«Навіки в пам‘яті жовківчан» - це книга про вихідців з Жовківщини, які пожертвували свої життя як Герої Небесної Сотні, російсько-української війни, а також про двох рятувальників - Андрія Вненкевича і Богдана Юнка, які загинули при ліквідації пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Участь у презентації видання взяв заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Про рідних і близьких згадували матері і дружини.

«Кожен із нас має когось, хто не повернувся з Майдану або війни. Кожному з нас важко було говорити, дивлячись ці фотографії, гортаючи цю книгу. Вдячний Жовківщині, яка пожертвувала своїми синами і дала нам Героїв. Пам‘ятаймо, що маємо бути поруч з тими, хто повертається з війни. Сьогодні звучить багато слів, але не замінять нікого просто слова. Ми маємо бути поруч з рідними, поруч з тими, хто повертається, щодня. Маємо зробити все, щоб про наших героїв знали, пам‘ятали і такі книги, яку ми сьогодні презентуємо, щоб читалися», - зазначив Юрій Холод.

Нагадаємо, Жовківський район після виборів 25 жовтня 2020 року, відповідно до затвердженого Урядом перспективного плану, увійде в склад Львівського району.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ