Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

НАНЦ оголосив конкурс з відбору команди антарктичної експедиції

Стартує конкурс з відбору кандидатів до складу 26-ї Української антарктичної експедиції на 2021-2022 рр. Про це повідомили 28 вересня у прес-службі Національного антарктичного наукового центру.

Сьогодні, 28 вересня 2020 року, Національний антарктичний науковий центр МОН (НАНЦ) оголосив конкурс з відбору команди 26-ї Української антарктичної експедиції. Переможці проводитимуть наукові дослідження та забезпечуватимуть життєдіяльність станції ʺАкадемік Вернадськийʺ в Антарктиді з весни 2021-го до весни 2022-го року. Документи приймають до 12 жовтня 2020 року.

Традиційно до 26-ї УАЕ відбиратимуть 12 учасників. Крім 7 науковців, які працюватимуть у сфері досліджень геологічних та геофізичних наук, фізичних наук та науки про життя, у експедицію також шукають лікаря, кухаря, дизеліста-електрика, системного механіка та системного адміністратора зв'язку.

ʺ26-та Українська антарктична експедиція є свого роду ювілейною, адже 2021-го ми відзначатимемо 25 років з часу підняття прапору України на колишній британській станції ʺФарадейʺ, яка тепер має назву ʺАкадемік Вернадськийʺ. Зважаючи на пандемію COVID-19, під час відбору майбутніх полярників та полярниць особлива увага приділятиметься фізичному та психологічному здоров’ю кандидатівʺ, – зазначив директор НАНЦ Євген Дикий.

Загалом відбір відбуватиметься у 4 етапи:

1. подання документів на розгляд – до 12 жовтня 2020 р. включно;

2. подання додаткових документів у разі проходження попереднього відбору – до 26 жовтня 2020 р. включно;

3. фахова співбесіда, медична комісія та психологічне тестування;

4. колективний тренінг для тих, хто попередньо пройде відбір до експедиції.

Докладніше з вимогами до кожного фахівця, умовами конкурсу, рівнем оплати праці та соціальними гарантіями можна ознайомитися в офіційному оголошенні на сайті Національного антарктичного наукового центру www.uac.gov.ua та в першому коментарі до цього повідомлення.

Чекаємо на вас! Країна пишається відважними!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ