Наталія Морквич – віцечемпіонка Європи з фехтування на візках

Учора, 6 липня, у другий день чемпіонату Європи з фехтування на візках срібло виборола львів‘янка Наталія Морквич. Вона стала віцечемпіонкою Європи у командних змаганнях на шаблі. Про це повідомили 7 липня Гал-інфо у пресслужбі Управління молоді та спорту Львівської ОДА.
Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА

Наталія змагалась разом з представницями інших регіонів Євгенією Бреус, Оленою Федотою та Надією Дьолог. У фіналі команда поступилась грузинкам з рахунком 43:45.

Раніше чемпіонами Європи у команді стали львів’яни Андрій Демчук та Антон Дацко, які змагались разом з Артемом Маньком та Дмитром Серьоженком. Таким чином національна збірна виборола командне золото континентального чемпіонату.

​Львів‘яни вибороли золото чемпіонату світу з фехтування на візках

На цьому змагання для львівських парафехтуальників не завершуються: вже 8 липня у Варшаві стартує Кубок світу, на якому змагатимуться майже дві сотні спорстменів з 19 країн.