Слухай онлайн
Cуспільство

Нацгвардія розширює співробітництво із тренувальною місією "ORBITAL"

За інформацією прес-служби НГУ, у столиці відбулась робоча зустріч представників навчально-тренувальної операції Збройних сил Великої Британії ʺORBITALʺ із офіцерами Головного управління Національної гвардії України.
Нацгвардія розширює співробітництво із тренувальною місією "ORBITAL". Фото: Олексія Павлюка

Основними темами обговорення стали перспективні напрямки підготовки гвардійських підрозділів за участі британських військовослужбовців.

Іноземну делегацію очолив підполковник Монті Вуллі, заступник командира операції. Від Нацгвардії на зустрічі були присутні офіцери управління міжнародного співробітництва, управління бойової та спеціальної підготовки та управління спеціальних операцій Головного управління НГУ.

Важливість поглибленого обміну досвідом між британськими військовими та українськими гвардійцями підкреслив полковник Володимир Грабчак, начальник управління міжнародного співробітництва. Зокрема офіцер зазначив: ʺТі знання та навички, які Збройні сили Великобританії здобули під час участі в збройних конфліктах на близькому сході, для НГУ будуть дуже потрібними. Водночас, сьогодні українські військові воюють з однією із найпотужніших армій світу, тож обмін досвідом буде корисним для обох сторінʺ.

Своєю чергою підполковник Монті Вуллі зазначив, що керівництво тренувальної операції ʺORBITALʺ зацікавлене у співробітництві з Нацгвардією у сфері військової підготовки. У ході зустрічі сторони визначили, за якими напрямками проходитиме тренування нацгвардійців. Серед основних - підготовка інструкторів та медична підготовка особового складу.

Нагадаємо, що навчально-тренувальна операція ʺORBITALʺ триває з 2015 року в рамках співпраці між оборонними відомствами України та Великої Британії. Інструктори з британської армії, більшість з яких має значний досвід участі в бойових операціях в Іраку і Афганістані, уже навчають військовослужбовців Збройних Сил України оборонним діям відповідно до стандартів НАТО.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");