Слухай онлайн
Cуспільство

Найбільше в Україні немовля з Тернопільщини зустріло своє перше Різдво

Найбільше в Україні немовля, що майже місяць тому народилося з вагою 6 кг 80 г на Тернопільщині разом із своєю великою родиною зустріло перше у житті Різдво Христове.

Про це передає кореспондент Укрінформу.

"Ми готувалися, що Даниїл буде великим. Попередні сини і дочки теж були величенькими, але щоб такий, то ми не сподівалися. Він - наше диво, за яке ми дякуємо Богу", - каже мати новонародженого, жителька Шумського району Тетяна Юрчук.

Матір’ю жінка стала у сімнадцять років. Нині у 36-річної жінки - 13 дітей. Старші братики та сестрички Даниїла також мали під час народження різну вагу - одна дитина народилась недоношеною, попередня - з вагою 5,5 кілограмів.

Сім'я Юрчуків вважає народження своїх дітей справжнім дивом. Адже ризикованою була кожна вагітність, бо їх з чоловіком резуси не співпадають. Але саме з Божою допомогою, каже, пані Тетяна, народилась і вона сама, хоча їй мамі лікарі через певні причини не радили мати дітей. Нині, на Різдво, бабуся тішиться своїми онуками, а батьки – дітьми, найстаршому з яких – 18 років, а наймолодшому, Даниїлу через десять днів виповниться місяць.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ