Слухай онлайн
Cуспільство

Найкращі працівники львівських музеїв отримають премію у 10 тис. грн

З метою заохочення і підтримки кращих працівників музейних закладів Львова, які проявили професіоналізм, ініціативність, творчість та інноваційність у роботі вони вперше в цьому році отримають премії міського голови, – повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

Відтак, вчора, 1 березня виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення затвердити положення про премії міського голови працівникам музейних закладів  м. Львова та склад конкурсної комісії з надання премій міського голови працівникам музейних закладів міста.

 

Виплату премій міського голови працівникам музейних закладів  міста буде здійснено за рахунок коштів міського бюджету. Отримати премію міського голови працівникам музейних закладів може кожний штатний адміністративний, науковий та творчий працівник з будь-якого музею Львова.

 

Премія міського голови виплачується працівникам музейних закладів міста  один  раз на рік, напередодні Міжнародного дня музеїв ( 18 травня). Одержувачі премії міського голови визначаються на конкурсній основі. Розмір премії у кожній номінації -  10 тис. грн. Для участі у конкурсі потрібно подавати заявки. Кінцевий термін подання документів до 17.00 год. 31 березня. Подані на конкурс заявки  розглядає конкурсна  комісія з надання премій міського голови працівникам музейних закладів міста впродовж 20 календарних днів. У складі конкурсної комісії передбачено участь  директорів провідних музеїв та галерей, голови Асоціації музеїв та галерей Львівщини, спеціалістів, які за посадою опікуються музейною справою, депутатів постійної комісії культури, дозвілля, промоцій, ЗМІ та туризму.

 

Перелік переможців конкурсу – одержувачів премії міського голови буде оприлюднено на сайті Львівської міської ради.

 

Довідка

 

Для участі у конкурсі заявники подають за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок,1, Львівська міська рада, (з поміткою  «На здобуття премії міського голови працівникам музеїв м. Львова) такі документи:

1. Заяву на ім’я голови конкурсної комісії

2. Анкету кандидата

3. Короткий опис діяльності кандидата та додаткові матеріали, які підтверджують результати професійної діяльності у попередньому році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...