Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Невдовзі у Львові стартує акція «16 днів проти насильства»

«16 днів проти насильства» – всеукраїнська акція з протидії домашньому насильству невдовзі стартує у Львові. Про це повідомили уу відділі комунікації поліції Львівської області.
Фото ілюстративне: Вікна

Акція триватиме від 25 листопада до 10 грудня і проводиться з метою привернення уваги суспільства до проблеми домашнього насильства, протидії йому, а також для поширення інформації, яка допомагає уникнути та мінімізувати наслідки домашнього насильства.

Напередодні початку акції співробітники поліції Львівщини ініціювали та провели робочу зустріч із суб'єктами, що здійснюють свою діяльність у сфері протидії та запобігання домашньому та гендерно-зумовленому насильству. Учасники розробили план заходів та обговорили проблемні питання, які виникають під час скерування постраждалих від домашнього насильства з підрозділів поліції до соціальних працівників.

«Враховуючи, що в Україні триває повномасштабна війна, ми повинні пам’ятати, що проблема домашнього насильства нікуди не зникла – в окремих випадках вона лише загострилась. Поліція Львівщини працює з цією проблемою - ми реагуємо на усі повідомлення про такі злочини, займаємось профілактичною роботою та надаємо повний перелік поліцейських послуг постраждалим від домашнього насильства.

Проте, необхідно пам’ятати, що вирішення цієї проблеми залежить від якісної співпраці усіх служб та сервісів, причетних до роботи з постраждалими від цього виду злочинів. Лише за умови комплексного підходу вони отримають кваліфіковану ефективну допомогу», - розповів заступник начальника Управління превентивної діяльності поліції Львівщини полковник поліції Роман Гранківський.

Нагадаємо - у випадку, якщо ви стали жертвою домашнього насильства, негайно повідомляйте про це у поліцію: на оперативну лінію 102, у територіальні підрозділи або зверніться до поліцейського офіцера громади.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ