Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Міністр освіти Оксен Лісовий відмовився від ступеня кандидата наук

19 травня Уряд затвердив механізм добровільної відмови від наукового ступеня. Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий повідомив, що першим відмовився від ступеня кандидата наук.
Фото зі сторінки Оксена Лісового

Про це він написав у своєму фейсбуці. 

"В академічному світі науковий ступінь – це про цінність та довіру, а ще про здобуття, а не отримання. Як військову форму мають право носити лише військові, так і мати наукові ступені, на мою думку, повинні лише науковці...

На собі, власне, першим і випробовував механізм відмови. Написав відповідну заяву і від учора вже не є кандидатом наук. Триматися за формальні для себе статуси не збираюся. Набагато важливіші реальні справи та дії", – написав міністр.

Лісовий додав, що наступним кроком у становленні нової культури академічної доброчесності має стати відповідний закон, який наразі доопрацьовується. 

"Наше завдання – розвивати, підтримувати та підсилювати прогресивну науку та людей, які нею займаються – відповідально та ефективно", – пише міністр.

Міністр освіти Лісовий подав власну дисертацію на антиплагіат-перевірку

Нагадаємо, раніше новопризначеного міністра освіти звинуватили у плагіаті. Міністр подав власну дисертацію на антиплагіат-перевірку і у разі виявлення порушень академічної доброчесності посадовець обіцяв відмовитися від ступеня кандидата наук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ