Слухай онлайн
Cуспільство

Обірвалося життя пластуна Дмитра Мудрого: прощання відбудеться у Львові

Фото з Facebook-сторінки
Фото з Facebook-сторінки "Пласт - український скаутинг"
Фото з Facebook-сторінки
Фото з Facebook-сторінки "Пласт - український скаутинг"
1/2
Як повідомили 17 березня у Facebook-спільноті "Пласт - український скаутинг", зранку обірвалося життя Дмитра Мудрого.

"11 березня вдома у сім’ї Дмитра стався вибух газу. Дмитро та його батько рятували братів з пожежі, обоє отримали тяжкі опіки — 70-90% тіла. Боротьба за життя продовжувалася останні дні, та на превеликий жаль сьогодні вранці Дмитра не змогли врятувати", - йдеться у дописі.

Як зазначає спільнота Дмитро Мудрий приєднався до Пласту ще з новацтва, згодом юнакував у гуртку Фенікси у курені число 29 ім. Юрія Старосольського. Очолював і рій, і у гурток на посадах ройового та гурткового, виконував й інші діловодства. У дорослому віці був членом куреня Орден Хрестоносців.

"Дмитро дуже любив пластові табори: спочатку як учасник, потім як організатор. І його не спиняло чи в Україні проходив табір, чи в Польщі — Дмитро їздив усюди.

Був дуже творчим, навчався у Київському національному університеті культури і мистецтва. На пластових ватрах завжди грав на гітарі та драйвив постійною посмішкою. Захоплювався музикою, колись з друзями заснували гурт Random, де гарно проявляли себе на аматорській сцені. З дитинства батько поставив Дмитра на лижі і привив любов до гір. А ще Дмитро любив чай з різних країн, знався на різних сортах чаю.

Дмитро був доброю, світлою людиною. Пам’ять про нього буде жити вічно. Спочивай з миром, друже", - зазначено у повідомленні.

Висловлюємо щирі співчуття близьким!

Попрощатися з Дмитром можна буде у Львові, орієнтовно у обід. Час та місце ще встановлюється.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ