Слухай онлайн
Економіка

Обмежене матеріально-технічне забезпечення: як працюють ТВК Тернопільщини

У низці територіальних виборчих комісій Тернопільщини наявні проблеми із матеріально-технічним забезпеченням для повноцінної роботи. У приміщенні Тернопільської міської ТВК триває ремонт. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

Голова Монастириської міської територіальної виборчої комісії Надія Вансач повідомила спостерігачу ОПОРИ,  що комісія не може повноцінно організувати та  виконувати свою роботу через проблеми з матеріально-технічним забезпеченням. «Ми ні інтернету не маємо, ні другого комп’ютера не маємо. Нам дали ще один системний блок, який не працює. Ми його віддали в ремонт. Сказали, що ремонт триватиме 4 дні, але не знаємо, скільки часу фактично», - пояснила вона. 

Ще однією проблемою у роботі комісії, на якій наголосила Надія Вансач, є відсутність літератури (друкованого Виборчого кодексу України, посібників із роз’ясненнями ЦВК). Голова ТВК повідомила, що 9 вересня для членів комісії відбудеться перше онлайн навчання. «Ми будемо в голови міської ради, в кабінеті голови міської ради, бо у нас немає інтернету», - додала вона. Голова ТВК пояснила ОПОРІ, що є затримки із підключенням інтернету. З її слів стало зрозуміло, що цю послугу повинне оплатити місцеве самоврядування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ