Слухай онлайн
Cуспільство  |  Історія

Олег Александров: "Побєдобєсіє" - це не львівський сценарій

СБУ не допустить провокацій у Львові 9 травня, - повідомив на своїй сторінці у Facebook речник СБУ Львівщини Олег Александров.

ʺПобєдобєсієʺ - це не львівський сценарій

Впродовж останніх днів львівські медійники питали: чи очікуються провокації на 9 травня і як СБУ реагуватиме?

Ми уважно відстежуємо всі процеси і інформацію, що циркулює навколо відзначення двох державних дат - Дня пам`яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Ми діємо в тісній комунікації з поліцією і владою для попередження та блокування будь яких протиправних дій і намірів.

Нам відомо, групи представників громадсько-політичних і ветеранських організацій, що покладатимуть квіти до могил загиблих бійців 9 травня на Марсовому полі і Пагорбі Слави не використовуватимуть заборонені законом символіки тоталітарних режимів та усвідомлюють різницю між увіковічення пам`яті загиблих у боротьбі з нацизмом та участю у великобюджетній пропагандистській спецоперації країни агресора під назвою ʺбєзсмертний полкʺ, метою якої є ʺприватизація перемогиʺ.

Нам також відомо, що сепаратистські ресурси на кшталт ʺруськоі вєсниʺ вже опублікували інформацію про покладання квітів у Львові як анонс ʺпобєдобєсіяʺ.

Це добре відома тактика ворожої пропаганди, запрограмована під ʺроспілʺ нафтогазового бюджету.

Стосовно ʺбілорусів, які спеціально прибули на 9 травняʺ до Львова. Збільшення туристичного потоку з Білорусі до України і безпосередньо до Львівського регіону фіксують майже всі місцеві туроператори.

Ми не виключаємо, що хтось з відвідувачів міста Лева свідомо захоче влаштувати проросійську провокацію. Проте, такі туристи не можуть не розуміти, що будуть депортовані із подальшою забороною в’їзду до нашої держави. І це як мінімум...

Вони також не можуть не розуміти, що акції ʺбезсмєртного полкуʺ заблоковані і в самій Білорусі, оскільки фотографії загиблих воїнів не можуть валятись сміттям на вулицях після профінансованих масовок, оскільки це реально паплюжить пам`ять про загиблих...

Ми також усвідомлюємо, що для ворожої пропаганди важлива телекартинка, яку ʺсмакуватимеʺ весь російський агітпроп, як з останнім ʺтортом жирікаʺ, де він розрізає нашу державу.

Тому впевнені, що жоден з львівських патріотів не створюватиме інформаційних приводів для телебачення країни агресора.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...