Слухай онлайн
Культура

Олександр Ткаченко погодився очолити міністерство культури та інформаційної політики

Народний депутат Олександр Ткаченко погодився очолити міністерство культури та інформаційної політики. Про це Гал-інфо повідомили в прес-службі Олександра Ткаченка.
Олександр Ткаченко

"Фракція майже одноголосно підтримала мою кандидатуру на посаду Міністра культури та інформаційної політики. Вдячний колегам за довіру. Попереду ще голосування в Раді.

Культура сьогодні в тривожному стані. За період карантину ми уже декілька разів боролись за її фінансування. Спочатку під час секвестру бюджету, тепер – коли уряд не виділяє потрібного фінансування у своїй Програмі. Мова про 1,8 млрд. грн.

Комітетом розробили ряд законів на підтримку культури та креативних індустрій. Плануємо цього тижня пройти друге читання закону №3377. Продовжуємо роботу над індустріальним Законом про медіа. Це ті завдання, які маю довести до кінця.

З колишнім міністром Володимиром Бородянським у нас була ефективна співпраця. Він заклав хороший початок в багатьох напрямках, зокрема, запущена робота державних агентств. Так само плідно зараз працюємо з виконувачкою обов’язків – Світланою Фоменко. Фактично з нею на зв’язку регулярно.

Найголовніше зараз – розібрати накопичені справи через переформатування міністерства та відсутності впродовж двох місяців міністра. І почати працювати.

Впевнений, ми зможемо налагодити результативну співпрацю з міністрами Кабміну під керівництвом Дениса Шмигаля.

Вітав би також долучення до роботи в Уряді й інших колег по фракції з якими ми пройшли непростий рік", - зокрема зазначив Ткаченко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");