Слухай онлайн
Політика

Олександру Ганущину "вказали на двері" з кабінету голови ЛОР

Як повідомив народний депутат України Олег Синютка, на першій нараді фракції "Європейської Солідарності" в ЛОР, визначили кандидатуру на посаду голови Львівської обласної ради.

Одностайно, при двох які утрималися, фракція підтримала рішення Ради Львівської територіальної організації Політичної партії Європейська Солідарність та підтримала кандидатуру Ірини Гримак на посаду голови Львівської обласної ради.

Олега Дуду одностайно обрали керівником фракції "Європейської Солідарності" в обласній раді.

Нагадаємо, "Європейська Солідарність" отримала 30,9% голосів виборців у Львівській області. Завдяки такому результату в обласній раді наша політична сила отримала 28 мандатів і стала найбільшою фракцією Ради.

"Я переконаний, що до професійної команди фракції "Європейської Солідарності" долучаться представники демократичних проукраїнських партій, які увійшли до обласної ради.

Об'єднанню демократичних сил: "Європейської Солідарності", "Свободи", "Голосу", "Самопомочі", "Батьківщини", "Народного Руху України", "Української Галицької Партії", альтернативи немає.

Так буде створено дієву більшість, яка стане прототипом об’єднання всіх демократичних сил на всеукраїнському рівні", - додав Олег Синютка.

Зазначимо, з листопала 2015 року, Львівську обласну раду очолював Олександр Ганущин. Напередодні він оголосив, що також буде претендувати на посаду голови ЛОР.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ