Слухай онлайн
Економіка

Олексій Чернишов проконтролював хід «Великого будівництва» у Волинській області

3 липня розпочався дводенний робочий візит Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова до Волинської області.

Разом з керівництвом області, головою Волинської ОДА Юрієм Погуляйко, Міністр ознайомився з ходом реалізації програми «Велике будівництво» та проєктами, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку, а також перевірив стан виконання завдань Уряду, в тому числі щодо протидії поширенню респіраторної хвороби COVID-19.

В рамках програми «Велике будівництво» у Волинській області у 2020 році залучено 153,1 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку та 21,1 млн грн з місцевих бюджетів.

«Програма Президента «Велике будівництво» спрямована на розвиток та покращення соціальної інфраструктури в регіонах. Адже обмеженість або взагалі відсутність доступу до підприємств, закладів, організацій та споруд, які забезпечують умови життєдіяльності громади, зокрема, до дошкільних та шкільних закладів освіти, вносить певний дискомфорт в життя її мешканців. І влада як на рівні держави, так і місцева, має докласти зусилля для забезпечення достойних умов проживання в громадах, коли всі соціальні послуги доступні та мають належну якість», - зазначив Олексій Чернишов.

Міністр ознайомився з будівництвом дитячих навчальних закладів та спортивних об’єктів. Він відвідав нове будівництво дитячого садка на 105 місць в селі Крупа Луцького району. У смт Турійськ відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня, де наразі завершено всі роботи з капітального ремонту та облаштування спортивного майданчика із штучним покриттям. А у смт Луків ознайомився з ходом будівництва учбових приміщень в комунальному опорному закладі «Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей».

У Нововолинську Міністр відвідав стадіон спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар», де триває капітальний ремонт. За 60 років експлуатації стадіон, який включає в себе спортивне ядро, футбольне поле, глядацькі трибуни та огородження, потребував значного оновлення. Реалізація проєкту відбувається в рамках програми Президента «Україна-Чемпіон». Завдяки оновленню стадіону значно поліпшаться умови для занять спортом мешканців міста, зокрема, для 460 учнів Нововолинської ДЮСШ.

«Велике будівництво» дає старт змінам на краще у регіонах. Сподіваюсь, що і мешканці Волині вже незабаром відчують їх», - підсумував Олексій Чернишов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ