Ольга Харлан здобула золоту медаль на турнірі в Стамбулі

Українські шпажистки виступили в Стамбулі на турнірі серії "сателіт" з фехтування. Це четверті змагання в цьому сезоні. Українки змогли вибороти дві нагороди.

Як повідомило видання KAMPsport, у Стамбулі змагались 73 фехтувальниці, серед яких чотири українки - Ольга Харлан, Юлія Бакастова, Аліна Комащук та Олена Кравацька. До слова, для Харлан та Комащук це був перший старт у сезоні. У підсумку українки розіграли "золото" турніру.

Цікаво, що наші шпажистки, Харлан та Комащук, подолали всі раунди плей-оф та зустрілись в "українському" фіналі. У півфіналі Харлан здолала азербайджанку Анну Башту з рахунком 15:10, а Комащук пройшла грузинку Ліку Джиджеїшвілі (15:8).

У фіналі перемогу здобула Харлан. Олімпійська чемпіонка здолала Комащук з рахунком 15:8. Аліна стала срібною призеркою турніру.

"Сателіт" у Стамбулі став останнім перед стартом Кубка світу. Українські шаблістки виступлять на першому етапі в Алжирі, який відбуватиметься впродовж 9-11 листопада.