Слухай онлайн
Спорт

"Олімпіада по-Львівськи". У Львові завершився масштабний турнір з черлідингу

«Олімпіада по-львівськи» набирає обертів. У Львові на велотреку СКА завершився один з наймасштабніших турнірів з черлідингу – виду спорту, який поєднує в собі елементи танців, гімнастики та акробатики.

Змагання, які зібрали понад 800 учасників з усіх куточків України, увійшли до програми «Відкриті Кубки Львова» й відбулися за підтримки Львівської міської ради. На другому за ліком «Відкритому Кубку Львова» з черлідингу змагалися як і діти, так і дорослі спортсмени.

«Одне з наших головних завдань - зробити турнір впізнаваним, а також промоцію як і міста, так і для спорту зокрема, - каже Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту ЛМР. – Якщо відверто, то нам це вдалося, адже спортивні змагання під назвою «Відкриті Кубки Львова» ми вивели на значно вищий організаційний рівень. Щодо змагань з черлідингу, то масовість їх вразила, а це не може не радувати. Команда черлідерів зробила фантастичний результат, тому я впевнений, що турнір наступного року буде ще кращим та популярнішим».

«Черлідинг – видовищний та масштабний вид спорту, - бере слово засновниця львівського черлідингу, президент обласної федерації Наталія Блажко. – Змагання у Львові завжди стараємось провести по-особливому, і, вважаю, нам це вдалося зробити. Родзинка наших змагань – професійне покриття, яке використовується на чемпіонатах Європи та світу. А це, погодьтеся, рівень…

Для нас уже стає доброю традицією, що змагальний сезон з черлідингу закриваємо саме у Львові. У наших дітей є можливість продемонструвати усе, що вони навчилися протягом року. Для них це чудова завершальна крапка перед канікулами. Мій фанатизм зробити щось хороше дав свої плоди. Мене надихала любов до цього виду спорту та до дітей».

Окрім 3-річних дітей та дорослих спортсменок (14 років і старші) участь у змаганнях  також взяли і «чір-мами».

«Батьки дітей, які займаються черлідингом, є дуже активними, - продовжує Наталія Блажко. – Вони давно просили їм зробити танець, щоб вони також були в епіцентрі уваги на наших змаганнях. Дуже рада, що цю ідею нам також вдалося втілити в життя. Наразі лише мами виступили однією групою, однак у наступних змаганнях таких активних мам стане значно більше».

За підсумками турніру, львівські спортсмени зайняли призові місця у кожній номінації, в усіх вікових категоріях, а саме від 3 до 17 років. Іншими словами львів’янки вибороли перше загальнокомандне місце, другими стали киянки, а третіми – спортсменки з Кам’янського.  До слова, на другому «Відкритому Кубку Львова» з черлідингу через величезну кількість учасниць спортменки були поділені на три категорії – А. В та C.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");