Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

«Оліяр» планує збудувати новий цех з рафінації ріпакової та соєвої олій

​ПП «Оліяр» (Львівська область) на сьогодні виробило близько 500 тонн рафінованої ріпакової олії з кінця грудня 2016 року, коли було запущено її виробництво на діючих потужностях. Про це пише AgroTimes

Сумарна продуктивність лінії цеху з рафінації становить 360 тонн на добу. Потужності з випуску рафінованої ріпакової олії – 250 тонн на добу, розповів генеральний директор ПП «Оліяр» Андрій Шафран в інтерв’ю «АПК-Информ».

«На сьогодні наше підприємство – єдине в Україні, яке успішно здійснило рафінацію ріпакової олії на лінії з рафінації соняшникової та відкрило ринок збуту ріпакової олії як наливом, так і у фасованому вигляді, – наголосив він. – Це був експеримент. У планах компанії – будівництво нового цеху з рафінації ріпакової та соєвої олій».

Вся вироблена підприємством продукція була експортована світовими трейдерами Glencore, Bunge, Louis Dreyfus Commodities до країн Європи (Польща, Чехія та інші), країн Балтії, Індії, Туреччини та Китаю, додав Андрій Шафран. «В Європі ріпакову олічю активно використовують для біодизеля», – підкреслив він.

Довідка.

Компанія «Оліяр» виробляє соняшникову олію рафіновану, нерафіновану, а також фасовану продукцію під ТМ «Майола», «Соняшна», «Родина», «Оліяр», переробляє насіння ріпаку, соняшнику та сої. Має елеватор для зберігання насіння олійних культур.

AgroTimes

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ