Слухай онлайн
Культура

Оркестр "Віртуози Львова" завершить сезон святковим онлайн концертом

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, 26 червня Академічний камерний оркестр ʺВіртуози Львоваʺ завершить концертний сезон онлайн-концертом із насиченою програмою, яку складуть кращі композиції з репертуару оркестру.

“Справді нелегко дається карантинна ізоляція ʺВіртуозам Львоваʺ. Виявилось, що без оркестрової рутини, кавусі в павзах, насиченого концертного графіку та гастролей, життя музиканта втрачає свій сенс. Отже, переслухавши за цей вільний час нашу оркестрову дискографію, яку ʺВіртуози Львоваʺ записували протягом 25 років свого існування, у нас з’явилася блискуча ідея створити для деяких музичних творів відеозаписи в особливому карантинному форматі. Саме так виник новий проєкт ʺВіртуозний карантинʺ, – розповів керівник оркестру, диригент Сергій Бурко.

Першим записом стала всесвітньовідома ʺМелодіяʺ Мирослава Скорика, записана у співпраці АКО ʺВіртуози Львоваʺ із творчим партнером колективу – маріупольським оркестром ʺРенесансʺ. Далі були відібрані тематичні твори, які близькі оркестру та є своєрідною візитівкою музичної культури Галичини та Львова. Зокрема, це сюїта ʺ В Горахʺ Миколи Колесси, де композитор з легкістю та невимушеністю відтворив гірські пейзажі та карпатський колорит у своїй прекрасній музиці, а також ʺЛичаківське тангоʺ (опрацювання для струнного оркестру В. Дуди), в якому можна уявно перенестись в атмосферу ретро-Львова. Відеоверсію танго можна переглянути тут.

Усі ці відеозаписи можна переглянути на офіційних інтернет-ресурсах Львівської національної філармонії у YouTube та у Facebook.

На завершення концертного сезону Академічний камерний оркестр ʺВіртуози Львоваʺ готує подію, яку складуть улюблені композиції публіки, що завжди викликали справжній шквал емоцій та вдячних оплесків! Онлайн концерт відбудеться 26 червня о 18.00.  Його  транслюватимуть на офіційних інтернет-ресурсах Львівської національної філармонії, тому долучитися до події зможе кожен охочий!

Програму вечора складуть шедеври зарубіжних та українських композиторів: починаючи від Антоніо Вівальді, Вольфґанґа Амадея Моцарта, Йоганнеса Брамса, Миколи Римського-Корсакова, та завершуючи всесвітньовідомими постатями ХХ століття, серед яких американський митець Лерой Андерсон та ʺкороль тангоʺ Астор П’яццола. Окрему важливу сторінку події  складуть композиції маестро Мирослава Скорика, що прозвучать у пам’ять видатного митця!

Концерт можна переглянути за посиланням:

Детальну інформацію про подію можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ