Слухай онлайн
Cуспільство

Папа Франциск прийняв Президента Іраку

В суботу, 25 січня 2020 р., Папа Франциск прийняв у Ватикані Бархама Саліха, Президента Іраку, який опісля мав також зустріч з Державним Секретарем Святого Престолу та Секретарем у справах стосунків з державами кардиналом П’єтро Пароліном й архиєпископом Полем Річардом Ґаллаґером.
Фото: Vatican News

Як передають Новини Ватикану, під час щирих розмов сторони підкреслили добрий стан двосторонніх стосунків та зупинилися на актуальних викликах, які переживає країна, підкреслюючи важливість сприяння стабільності й процесові відбудови, підтримуючи шлях діалогу й пошуку належних розв’язок на користь громадян і в пошані до національного суверенітету.

Було наголошено на важливості збереження історичної присутності християн в країні, інтегральною частиною якої вони є, та на їхньому значущому внескові у відновлення суспільного полотна, підкреслюючи необхідність гарантувати їм безпеку та місце в майбутньому Іраку. Врешті, сторони зупинилися на різних гуманітарних кризах в регіоні, підкреслюючи важливість зусиль, докладених з підтримкою міжнародної спільноти на те, щоб відновити довіру та мирне співіснування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ