Слухай онлайн
Cуспільство

Папі Римському подарували український прапор

о. Степан Сус
о. Степан Сус
о. Степан Сус
о. Степан Сус
1/4
"Не перестаю випрошувати в Господа миру для дорогої української землі" - ці слова сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції, що відбулася 24 травня на площі Святого Петра у Ватикані. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив настоятель Гарнізонного храму Петра і Павла у Львові о. Степан Сус.

Як зазначив отець Степан, сьогодні, 24 травня Українська військова делегація, учасники 59 міжнародного військового паломництва до Люрду (Франція), взяли участь у загальній аудієнції із папою Франциском. Серед них поранені воїни АТО, курсанти Національної академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного, курсанти академії Дердавної прикордонної служби України, родини військових, представники Національної гвардії України. 

Делегацію очолює преосвященіший владика Михаїл (Колтун) - керівник департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових стуктур, о. Любомир Яворський - заступник керівника, військовий капелан, о. Андрій Хомишин - військовий капелан Національної академії сухопутних військ. 

Воїни подарували папі Франциску український прапор.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ