Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Пасажирам Львова, яким у лютому двічі зняло кошти за проїзд, повертають кошти

Більшості пасажирів у Львові повернули кошти за подвоєні трансакції, що стались у лютому. Про це повідомили у Львівській міській раді.
Фото: ЛМР

Пасажирам повертають кошти, що були списані надміру при оплаті проїзду банківськими картками 23 лютого цього року. Нагадаємо, тоді стався збій в роботі фінансово ядра компанії-підрядника е-квитка і частині пасажирів, які у цей день розрахувалися за проїзд банківською карткою, списало подвійну вартість за проїзд. Станом на сьогодні кошти повернуто вже за понад половину помилкових трансакцій. Всі «подвоєння» планують повернути до кінця наступного тижня.

В комунальному підприємстві наголосили, що повернення грошей на рахунки пасажирів відбувається в автоматичному режимі. Інформацію про зарахування коштів пасажир отримує через сповіщення у своєму застосунку на телефоні. 

«Перед тим, як розпочати цей процес, необхідний був час, аби підрядник  – чеська компанія «Мікроелектроніка», провів ідентифікацію помилкових транзакцій та протестував механізм автоматичного повернення грошей. 

Починаючи з березня і станом на зараз людям повернуто гроші за понад 18 тис. «подвійних» трансакцій.  Наступного тижня плануємо звершити цей процес. Тож пасажири, яким ще не повернули «подвоєння» оплати, найближчими днями отримуватимуть сповіщення у своєму телефоні про повернення коштів», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор». 

Нагадаємо, 23 лютого, відбувся тимчасовий збій у роботі фінансового ядра компанії «Мікроелектроніка, яка є головним підрядником впровадження системи електронного квитка у Львові. Через це у частини пасажирів, які у цей день розрахувалися за проїзд банківською карткою, відбулось «подвоєння» транзакцій. У компанії визнали свою вину та запевнили, що надміру списані кошти будуть повернуті пасажирам.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ