Слухай онлайн
Економіка

Павло Розенко: Усі необхідні кошти для виплати монетизованих субсидій є

Як інформують у прес-службі Віце-прем’єр-міністра України, кошти необхідні для виплати монетизованих субсидій закладені у Державному бюджеті Україні і жодних проблем з видачею готівки людям не виникне.

Про це у ході наради з працівниками соціальної сфери та представниками місцевих громад Черкаської області заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

ʺЗ 1 березня стартувала виплата монетизованих субсидій – це фінальний етап реформування  системи субсидій, коли ми нарешті відійдемо від системи взаємозаліків, яка викликала багато питань.  Система стає більш простою і прозорою. Зараз вже почала розганятися істерія про те, що, мовляв, грошей на це не вистачає. Я хочу наголосити, що кошти для виплати монетизованих субсидій закладені в Державному бюджеті України,  вони є на казначейських рахунках. Всі необхідні кошти будуть надходити вчасно і в повному обсязіʺ, - сказав він.

Павло Розенко наголосив представникам місцевої влади на необхідності здійснити низку кроків з точки зору організації роботи з виплати субсидій готівкою. ʺЦе має бути спільна злагоджена робота місцевих управлінь соцзахисту і відділень ʺОщадбанкуʺ. Щоб уникнути будь-якої напруги, нервозності і черг, щоб забезпечити можливість отримати субсидію в будь-якому відділенні ʺОщадбанкуʺ, пред’являючи лише паспорт і ідентифікаційний кодʺ, - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Павло Розенко також закликав представників місцевої влади провести серед людей роз’яснювальну роботу щодо того, що  субсидія – це цільовий платіж, який, насамперед, має бути використаний для сплати за житлово-комунальні послуги, а вже зекономлені кошти можуть бути використані одержувачами субсидій на власний розсуд.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");