Слухай онлайн
Cуспільство

Перевізники Львова придбали 8 екологічних автобусів

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/4
Три приватні перевізники Львова — ТзОВ «Міра і К», «АТП-14 630» ТзОВ «Фіакр Львів», об'єднані в концерн "ЕкоПасТранс", придбали 8 екологічних 12-метрових низькопідлогових автобусів марки SOLARIS. Впродовж наступного тижня автобуси планують розмитнити, поставити на облік, і з п’ятниці, 27 листопада, запустити на маршрут № 25. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

«Усі міжнародні компанії борються за чисте довкілля і зменшення шкідливих викидів в атмосферу. Концерн «ЕкоПасТранс», в яктй входять ТзОВ «Міра і К», «АТП-14 630» ТзОВ «Фіакр Львів», також підтримує програму за збереження чистого довкілля, тому вирішили закупити 8 автобусів SOLARIS, які працюють на газу.

Місткість одного такого автобуса — 37 сидячих місць і 55 стоячих, тобто загально 92 пасажири може перевозити такий автобус. Також ці автобуси низькопідлогові і можуть перевозити людей з інвалідністю, чи дітей у візочках.

20 листопада вже 5 таких автобусів прибули із-за кордону, і очікуємо ще 3. Протягом наступного тижня плануємо їх розмитнити, поставити на облік, і якщо все буде добре, то з наступної п’ятниці автобуси виїдуть на маршрут № 25, який курсує від «Кінг Крос» до вул. Б. Хмельницького", — розповів генеральний директор ТзОВ «Фіакр Львів» Михайло Бех.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ