Слухай онлайн
Культура

Петро Адамик прокоментував стан виконання проєктно-кошторисних документацій у галузі культури

Треба доробити те, що вже є, а не починати нове - Петро Адамик про реальний стан виконання проєктно-кошторисних документацій у галузі культури

Комісія культури, молоді, спорту та зовнішніх зв'язків доручила профільному управлінню Львівської міської ради надати до 15 вересня повну аналітичну інформацію щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) та її вартості для об'єктів культури у Львівській МТГ розпочинаючи з 2015 року. Про це розповів голова фракції "Європейська Солідарність" Петро Адамик.

"Нам потрібен цей документ, щоб припинити практику піару, безпідставних обіцянок та неефективного використання бюджетних коштів з боку керівників виконавчої влади. Адже цього року бюджет розвитку Львова вкрай обмежений. Маємо чітко виокремити об'єкти, де капітальний ремонт необхідно завершити вже цьогоріч. А отже потрібно повністю оплатити роботи щодо виготовлення та корегування ПКД, і скерувати фінансування лише на ці об'єкти. Щодо усіх інших об'єктів, то влада Львова мусить чесно сказати виборцям, що коштів на їхній капітальний ремонт немає, а тому спільно з депутатами варто ухвалити рішення щодо їхньої подальшої долі. Потреба у фінансуванні щодо всіх об'єктів культури наразі становить 233 мільйони гривень, хоча у бюджеті розвитку на 2021 рік запланували виділити на ці цілі лише 50 мільйонів гривень", - запевнив Петро Адамик.

Нагадаємо, зараз у Львові запланували капітальні роботи на об'єктах культури на суму понад 323 мільйони гривень. Крім того, згідно з результатами першого півріччя до бюджету розвитку Львівської МТГ надійшло 175,1 мільйона гривень, що становить 52,3% від запланованого на перше півріччя. Бюджет розвитку натомість недоотримав 160 мільйонів гривень.

Публікація у рамках Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ