Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Петро Порошенко вкотре запросив Володимира Зеленського на дебати

Президент України Петро Порошенко в ефірі програми ʺПраво на владуʺ на телеканалі 1+1 знову запросив кандидата в Президенти Володимира Зеленського прийти на дебати 14 квітня.

Глава держави звернувся до українців та подякував всім виборцям, які прийшли на вибори та проголосували за нього у першому турі, а також подякував виборцям, які підтримали інших кандидатів.

ʺЯ хочу подякувати всім українцям, які були небайдужі і взяли участь у виборах 31 березня, і ще більше вдячний тим, хто збирається прийти на вибори 21 квітняʺ, - сказав Петро Порошенко.

Він підкреслив, що ці вибори є справді доленосними. ʺВважаю, що активність і громадянська позиція кожного громадянина, хто прийде і проголосує є надзвичайно важливою для майбутнього Україниʺ, - додав Президент.

Петро Порошенко також зазначив, що надзвичайно важливо українцям ʺне купляти кота в мішкуʺ і мати свідому і чітку аргументацію чому саме він робить такий вибір, і яке майбутнє, які програми, які кроки він має чекати від кожного з кандидатів.

ʺІ зараз я би хотів звернутися до пана Зеленського, я переконаний, що він нас дивиться: я, пане Володимире, запрошую з дозволу ведучої вас на дебати в цю студіюʺ, - сказав Петро Порошенко.

ʺМи почнемо ці дебати. У нас буде шанс їх продовжити 14 квітня о 14.14 на ʺОлімпійськомуʺ стадіоні, саме там, куди ви запрошували мене. І я думаю, що завершити ці дебати ми зможемо 19 квітня у студії ʺСуспільного телебаченняʺ, - сказав Президент.

Глава держави наголосив: ʺЦей вибір є надзвичайно важливим. Вибір чи буде рухатися наша країна вперед до Європейського Союзу, до НАТО. Чи забезпечимо ми відповідні стандарти свободи слова, демократії, верховенства права. Чи забезпечимо ми відповідні стандарти життя, рівень життя, підвищимо добробут і за рахунок чого це буде зроблено. Чи зможемо ми в подальшому зміцнювати обороноздатність держави і як будемо забезпечувати стійкість наших Збройних Силʺ.

Він підкреслив, що також важливо відповісти на питання яким чином будуть змінюватись команди, які будуть змінювати державу.

ʺЯ впевнений в тому, що саме зараз немає більш важливої справи, ніж донести ці повідомлення народу України. Він на це точно заслуговуєʺ, - сказав Петро Порошенко.

Глава держави зауважив, що дата дебатів 14 квітня пов’язана з тим, що чим раніше відбудуться дебати, тим краще.

ʺЯ не збираюся обговорювати ні форму, ні графіки. Я з першого дня сказав, що вважаю стадіон не найкращим місцем. Вважаю, що має бути студія, де не буде шоу і змагань, а буде справжня дискусія. Але якщо я вже пообіцяв стадіон – не я його запропонував і не я себе туди запросив. Ми виконали будь-які умови на сьогоднішні. 14 числа ми маємо бути на стадіоніʺ, - наголосив він.

Президент додав, що спостерігати за дебатами зможуть всі телеканали. ʺВпевнений, що можемо запросити ведучих Суспільного мовлення або будь-яких, але обов’язково журналістів, а не політиківʺ, - наголосив він. За його словами, у форматі години-двох можливо спокійно відповісти на ті запитання, які є в українців. ʺ19 числа я чекаю о 20 годині, бо ми є законослухняними громадянами і в законі чітко записано, що дебати  мають відбутися саме 19, в останню п’ятницю (перед днем голосування - ред.). Вони мають відбутися саме в студії, в студії Суспільного мовлення, звідти безкоштовно, за рахунок коштів платників податків, державного бюджету сигнал роздається всім каналамʺ, - сказав він.

ʺМіж 14 квітня і 19 квітня, якщо у Володимира Олександровича буде бажання додатково провести ще одну серію дебатів, я готовий і на це для того, щоб робити крок на зустріч і демонстрацію шани і поваги до українців. Вони мають право знати за кого вони будуть голосуватиʺ, - додав Петро Порошенко.

Петро Порошенко зауважив, що представники його штабу сьогодні також запрошували на 14 квітня і 19 квітня.

Водночас під час включення телефоном в студію Володимир Зеленський повідомив, що не може прибути в студію телеканалу, оскільки перебуває за межами Києва. Глава держави ще раз запросив його на дебати.

ʺВже тиждень пана Зеленського 14 числа на ʺОлімпійськийʺ стадіон запрошують на дебати… Якщо він буде мати більш важливі справи – це буде його вибір. Але наголошую – не треба ховатися ні від журналістів, тим більше, що тут присутні представники його штабу, ні від дебатів, ні від народуʺ, - сказав Глава держави.

ʺІ 19 числа – наголошую, що це норма закону – о 20 годині я буду в студії Суспільного мовлення, бо це є обов’язок, а не право кандидата. І пан Зеленський Володимир Олександрович може продемонструвати свою повагу до українського законуʺ, - резюмував Президент.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ