Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Підприємці готові до зустрічі з Цимбалюком

Ініціатива голови львівської ОДА М. Цимбалюка обговорити проблеми підприємництва є слушною, вважає голова Комітету підприємців Львівщини Ярослав Рущишин. За його словами, підприємці переводять податки у іншу область через загальний високий рівень корупції на Львівщині.

„У східних регіонах легше, до платників податків на Львівщині занадто прискіпливий догляд. Б’ють фактично тих, хто на виду, а не тих - хто у тіні”, – зазначив Рущишин в інтерв’ю Deutsche Welle.

Цифра у 60 відсотків (тіньова економіка Львівщини) – є цілком реальною, припускає Рущишин.

З ним погоджується і голова Асоціації роботодавців Львівщини Зиновій Бермес. Він додає, що на Львівщині і у Львові абсолютно несприятливий підприємницько-інвестиційний клімат. У підприємців є часті непорозуміння з податковою та місцевою владою. А ще, на його думку, треба змінювати правила гри, коли підприємство повинно платити податки за місцем перебування, а не юридичної реєстрації.

Голова Асоціації упевнений, що тем для обговорення є чимало, бо в нових умовах, на його переконання, не готові працювати як влада, так і бізнес. Багато нових норм потребують роз’яснень. Підприємців, приміром, турбує, чи діятиме при голові ОДА дорадчий орган від підприємництва. І якщо так, то який механізм реалізації його рішень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ