Слухай онлайн
Економіка

Підсумки роботи промисловості Львівської області у січні-лютому 2016 року

Як повідомили в ГУ статистики у Львівській області, у січні-лютому 2016р. порівняно з січнем-лютим 2015р. виробництво промислової продукції зросло на 0,5%.

Наростили обсяги підприємства переробної промисловості на 3,0%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 0,2%, знизили обсяги підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 11,9%. 

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 29,3%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 25,9%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 12,3%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 11,7%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 8,0%), з виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 1,1%). Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах машинобудування (на 3,2%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,7%). 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ