Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Підтримка України ― для нас найважливіша, ― Міхал Кобоско

Голова комісії Сейму Польщі з питань ЄС, політик та депутат Міхал Кобоско 24 лютого 2024 року поспілкувався зі спецпризначенцями ГУР МО України, які перебувають у зоні бойових дій.
Фото - ілюстративне

Про це повідомив Укрінформ.

“Найважливішою для нас є підтримка України та переконати усіх на Заході, що час допомагати Україні саме зараз, а не через рік чи два”, ― підкреслив Міхал Кобоско.

Він додав, що у Європі з’являється дедалі більше усвідомлення ризиків російської агресії проти всього континенту.

“Ми в Польщі повністю усвідомлюємо, що, затримуючи російського агресора у себе, ви гальмуєте його експансію на Польщу, на країни Балтії, на всю Європу”, ― наголосив він.

У відповідь воїн ГУР МО України подякував народу та уряду Польщі за всебічну підтримку, зокрема за прихисток для українських жінок та дітей, а також військову допомогу нашій армії ― САУ “Krab”, БТР “Rosomak” та інше озброєння, яке зараз дуже активно використовується на фронті.

Утім враховуючи масштаб та інтенсивність війни з терористичною росією, Україна потребує значно більше зброї.

Спецпризначенець зауважив, що через польсько-український кордон проходять логістичні шляхи постачань озброєння для Сил безпеки та оборони України.

“Тому ми були б дуже вдячні за швидке розблокування кордону, оскільки для нас це питання дуже критичне у такий важкий час”, ― сказав розвідник.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ