Слухай онлайн
Cуспільство

Після важкої хвороби помер учасник АТО з Ковеля

У четвер, 10 червня, зупинилося серце учасника Антитерористичної операції (АТО) на Донбасі, жителя Ковеля Волинської області Івана Медінцева, який упродовж тривалого часу боровся з тяжкою хворобою.
фото - facebook.com/ivan.medincev/photos

Про це написав керівник Волинського обласного осередку спілки учасників бойових дій в АТО "Побратими України" Юрій Ганджала у Facebook.

"Сьогодні трагічний день, на жаль, передчасно пішов з життя у вічність наш побратим Іван Медінцев. Найщиріші співчуття родині та вічна пам’ять Івану! Ти назавжди залишишся в наших серцях", – зазначив він.

Відомо, що Іван Медінцев вступив до лав української армії під час першої хвилі мобілізації у 2014 році.

А вже за два роки, під час проходження військової служби, в нього виявили злоякісне новоутворення на шиї. Чоловік спершу поскаржився на підозрілу гульку на шиї.

Тоді, у 2016-му, один із ковельських медиків порадив Медінцеву просто робити "примочки й компреси". Водночас пухлина збільшувалася і згодом білоруські лікарі поставили діагноз: лімфома Ходжкіна з ураженням органів.

У 2018 році рідні Івана зверталися по допомогу до волонтерів і всіх українців. Чоловік пройшов шість курсів хіміотерапії й променеву терапію, проте уникнути рецидиву хвороби йому не вдалося й вона перейшла в четверту стадію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ