Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Поліцейські Львівщини пройшли тренінг із протидії домашньому насильству

Поліцейські пройшли поглиблений тренінг із запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству. Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції у Львівській області.

Поліцейські мали змогу  дізнатися більше про важливість стратегії гендерної рівності  у різних сферах життєдіяльності країни, зокрема і в секторі безпеки та оборони.

Також, опрацьовували нормативно - правові аспекти оформлення адміністративних матеріалів на кривдника.

Розглядали усі можливі шляхи допомоги постраждалим особам. Як отримати послуги адвоката від Центру безкоштовної вторинної правової допомоги.

Мали змогу почути компетентну думку діючої судді, яка розглядає справи про вчинення домашнього насильства.

Пізнавальною була зустріч з психологом, керівником громадської організації, куди  кривдників  скеровують, за рішенням суду, для відвідування спеціальних програм, спрямованих на зміну насильницької поведінки.

Поліцейські вдосконалювали свої навички  не лише в аудиторії. Практичну частину навчань проводили у спеціально облаштованому містечку із запрошеними акторами, кінологами, міжнародними та національними тренерами. 

Кожен сценарій для відпрацювання  був максимально наближений до реальних умов щоденної служби поліцейських.

"Патрульні поліцейські чітко усвідомлюють,  що кожен випадок домашнього насильства потребує оперативного реагування, ефективної допомоги та скоординованих дій усіх відповідних служб. Тому, покращувати свої вміння є важливою частиною нашої роботи. Ми дякуємо нашим міжнародним партнерам з Консультативної місії Європейського союзу EUAM Ukraine  за те, що поділились досвідом європейських країн у боротьбі з такими правопорушеннями. А також, Львівський державний університет внутрішніх справ, за комфортні умови для тренінгу і загалом усім за хорошу співпрацю" — зауважив начальник управління патрульної поліції Львівської області Andriy Kruten .

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ