Слухай онлайн
Cуспільство

Поліцейські Львівщини у порядку ротації повернулися із зони проведення ООС

Прибулих правоохоронців зустрічали колеги по службі, а також рідні та друзі. Про це повідомили 5 березня Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області.
Фото поліція Львівської області

Зведений загін поліцейських Львівщини, який складається з бійців батальйону поліції особливого призначення «Львів», співробітників служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області та Управління патрульної поліції Львівської області, прибув до Львова.

«Три місяці ви забезпечували правопорядок на сході України.

Дякую вам за сумлінну службу і професійне виконання обов’язків. Але найголовніше – що ви повернулися в тому ж складі, в якому вирушали в зону ООС», - звернувся до бійців очільник поліції Львівщини Олександр Шляховський.

Окрім того, він вручив правоохоронцям заохочувальні відзнаки

Національної поліції України – медалі «10 років сумлінної служби» - та відзнаки «за сумлінне виконання службових обов’язків із забезпечення національної безпеки та оборони».

Нагадаємо, що 3 березня зведений загін правоохоронців у порядку ротації вирушив на схід України - там вони змінили своїх товаришів, які сьогодні повернулися додому.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ