Слухай онлайн
Політика

Польща очікує можливе посилення міграційного тиску цієї весни

Речник міністра-координатора спецслужб попереджає, що «через кілька місяців білоруські служби можуть знову масово проводити свою акцію проти Польщі».

Речник міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин повідомив, що навесні серед мігрантів зростає інтерес до Європи. Йдеться про нелегальний шлях із Білорусі на Захід. Про це повідомило "Польське радіо".

Станіслав Жарин у своєму профілі в соціальних мережах зазначив, що «зимові місяці та погана погода сприяють послабленню міграційних рухів». Проте навесні, додав він, «варто очікувати посилення міграційного тиску на Європу, що також означатиме більше зацікавлення до поїздок у ЄС через Білорусь».

«Останніми днями в групах, що організовують міграцію з Білорусі на Захід, з’являється більша зацікавленість у поїздках до Європи весною. Уже зараз людей заохочують приїжджати в Білорусь у травні», – написав речник міністра-координатора спецслужб. Він попереджає, що «через кілька місяців білоруські служби можуть знову масово проводити свою акцію проти Польщі».

З початку цього року мігранти зробили 810 спроб нелегально потрапити з Білорусі до Польщі. Минулої доби 87 осіб намагалися незаконно перетнути кордон – це найвищий показник за останні дні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ