Слухай онлайн
Cуспільство

Польща виділила 500 тисяч доларів на переселенців з Донбасу

Фото - Марія Шевців, Гал-інфо
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо
1/6
Сьогодні, 27 липня, у Львові відбулось підписання угоди, на основі якої МЗС Польщі виділить ПРООН в Україні 2 млн злотих (близько 500 тисяч доларів США) на запровадження проекту "Просування підприємництва серед населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні, частина ІІ", повідомляє кореспондент Гал-інфо.

Ця урочиста подія, що відбулась у Генеральному Консульстві Республіки Польща у Львові, є продовженням інціативи ПРООН в Україні, на втілення якої сусідня Польща перерахувала впродовж 2015-2016 рр. майже 3 мільйона злотих. В межах другої частини проекту ініціатори планують розширити бізнес-компетентність щонайменше 150 вимушених переселенців, а також надати допомогу щодо відновлення діяльності бізнесу понад 40 малим та середнім підприємствам. Таким чином в ПРОООН та МЗС Польщі сподіваються створити на підконтрольних українському уряду територіях Донеччини та Луганщини понад 150 нових робочих місць. Проект обіцяють втілити у життя до кінця 2018 року.

Нагадаємо, восени 2016 року Уряд РП надав 730 000 доларів на перший етап проекту "Розвиток підприємництва серед населення, що постраждало від конфлікту". В результаті цієї ініціативи близько 200 переселенців та місцевих мешканців Донбасу одержали навчики з написання бізнес-планів. Окрім цього, всього за 8 місяців було підтримано 100 бізнесів та створено 323 нових робочих місця. У польському МЗС запевнили, що Україна залишається пріоритетним партнером для Польщі, а тому сусідня країна готова підтримувати українське населення і надалі. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ