Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Помер львівський журналіст Андрій Пишник

Сьогодні зранку у віці 45 років внаслідок серцевого нападу помер львівський журналіст Андрій Пишник.

Про це повідомили у ГО «Рабів до Раю не пускають». 

Він навчався на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка та працював у газеті "Ратуша". Був одним із співзасновників громадської організації «Рабів до Раю не пускають», керівником проєкту у Паломницькому центрі Матері Божої Неустанної помочі. 

Учасник революції Гідності, співініціатор багатьох волонтерських поїздок на схід, з 2022 року активно організовував проєкти допомоги ЗСУ.

На початку 2016 року Андрій Пишник започаткував роботу прес-клубу у форматі «Діалоги без краваток». Він був натхненником багатьом інших проєктів, надзвичайно позитивною, виваженою та доброю людиною. Професійність, патріотизм, принциповість, шляхетність, людяність – це ті риси з якими асоціюється Андрій Пишник.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

Повідомити автору про помилку:

Адреса сторінки з помилкою:

Текст з помилкою:

Коментар :