Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Повітряне командування "Захід" провело одноденні збори

Одноденні перевірочні збори з резервістами та військовозобов’язаними оперативного резерву другої черги розпочалися сьогодні, 25 вересня, на базі пункту прийому окремого полку зв’язку повітряного командування «Захід». Інформацію опубліковано прес-центром повітряного командування «Захід».

Цей захід проводиться з метою перевірки готовності військових частин у разі необхідності доукомплектувати бойові підрозділи особами зі складу оперативного резерву другої черги, а також для відновлення практичних навичок і умінь за їхніми військово-обліковими спеціальностями. 

Для якісного проведення перевірочних зборів розгорнуто довідково-інформаційний центр та організовано всебічне забезпечення речовим майном, харчуванням, місцями для відпочинку. До зборів залучено понад півтори сотні осіб, вікова категорія яких є різною.

Крім того, варто зазначити, що під час проведення одноденних зборів з резервістами та військовозобов’язаними, проводять індивідуальні співбесіди щодо проходження військової служби за контрактом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ