Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Представники Нацради беруть участь у Всесвітній конференції радіозв’язку

Представники Національної ради у складі делегації України беруть участь у Всесвітній конференції радіозв’язку МСЕ. Про це Гал-інфо повідомили в прес-службі Нацради.

28 жовтня в Шарм-ель Шейху, Єгипет, розпочалася Всесвітня конференція радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку. Член Національної ради Валентин Коваль у складі делегації України представлятиме інтереси нашої держави на цьому міжнародному форумі, де вирішуються різноманітні питання, пов’язані з радіочастотним ресурсом, його використанням і розподілом, застосуванням радіотехнологій тощо.

Захід триватиме до 22 листопада цього року. Національну раду у процесі роботи конференції також представлятимуть Дмитро Кардаш, заступник начальника правління – начальник відділу контролю каналів та регулювання телерадіомовлення, і Євген Шишко, завідувач сектору впровадження нових технологій та науково-технічного розвитку.

Серед питань, щодо яких учасники Всесвітньої конференції радіозв’язку ухвалюватимуть рішення, –

  • ідентифікація частотних діапазонів для майбутнього впровадження Міжнародного рухомого електрозв’язку п’ятого покоління (5(3), у тому числі можливі додаткові розподіли рухомій службі на первинній основі;
  • зміни процедур попередньої публікації, координації, заявлення та реєстрації радіочастотних присвоєнь, що належать до супутникових мереж;
  • упровадження Міжнародного рухомого електрозв’язку у смугах частот 1885—2025 МГц і 2110—2200 МГц;
  • сумісність Міжнародного рухомого електрозв’язку та радіомовної супутникової служби (звукової) у смузі частот 1452—1492 МГц у Районах 1 і 3;
  • дослідження можливості спільного використання частот радарами радіолокаційної, повітряної радіонавігаційної та метеорологічної служб, що працюють у діапазоні частот 5ГГц;
  • визначення смуг частот для застосування сухопутної рухомої та фіксованої служб, що працюють у смузі частот 275—450 ГГц.
  • потреби у спектрі для впровадження і використання Глобальної системи оповіщення про лихо і забезпечення безпеки польотів повітряних суден тощо.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, законодавці ухвалили в цілому законопроект 2036, який передбачає зміни в процесі обрання членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ