Слухай онлайн
Cуспільство  |  Кримінал

Суд скасував рішення Львівської облради про 35,5 тис. га мисливських угідь

Прокуратура Львівської області в суді домоглась скасування рішення Львівської обласної ради про надання в користування майже 35,5 тисяч га мисливських угідь. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Органами прокуратури області і надалі продовжується робота щодо захисту інтересів держави в земельній та природоохоронній сферах заходами представницького характеру.

Так, завдяки принциповій позиції прокуратури Львівської області рішенням господарського суду м. Києва 16 березня поточного року повністю задоволено позов прокуратури до Львівської обласної ради, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Стрийського міжрайонного товариства мисливців і рибалок «Лісівник», з участю третьої особи на стороні позивача – Державне підприємство «Стрийське лісове господарство», щодо законності надання та використання 35 491 тисяч га мисливських угідь.

Вказаним судовим рішенням визнано незаконним та скасовано рішення Львівської обласної ради від 15.09.2015 № 1428, а також визнано недійсним укладений на його підставі між Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та Стрийським міжрайонним товариством мисливців і рибалок «Лісівник» договір про умови ведення мисливського господарства.

Суд підтримав законність позовних вимог прокуратури, визнавши, що вказане рішення ЛОР та укладений на його підставі договір було прийнято всупереч положенням Лісового кодексу України, Законів України «Про мисливське господарство та полювання» та «Про тваринний світ», зокрема в частині відсутності подання Держлісагентства України, погодженого з Львівською обласною державною адміністрацією та власником або користувачем земельних ділянок, та інші порушення.

Загалом прокуратурою Львівської області подано 5 аналогічних позовів у яких поставлено вимогу повернути з незаконного володіння майже 130 тисяч га мисливських угідь, з яких понад 30 тисяч – лісові угіддя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...