Слухай онлайн
Cуспільство

Прикордонники врятували життя іноземцю

Фото: Держприкордонслужба
Фото: Держприкордонслужба
Олександр Добринін. Фото: Держприкордонслужби
Олександр Добринін. Фото: Держприкордонслужби
Роман Дум'як. Фото: Держприкордонслужби
Роман Дум'як. Фото: Держприкордонслужби
1/3
Як інформує 31 травня прес-службі Держприкордонслужби, прикордонники врятували життя іноземцю в міжнародному аеропорту «Бориспіль»

Чоловік пройшов усі види контролю та вже очікував посадки на рейс, як раптово йому стало зле.

Прикордонники Роман Дум'як та Олександр Добринін побачили непритомного чоловіка на лавці в залі очікування. Поки Олександр викликав медичну допомогу, Роман перевіряв пульс і дихання пасажира. Упевнившись, що в непритомного є дихальна прохідність та немає кровотечі Роман приступив до непрямого масажу серця, адже в цей час чоловік перестав зовсім дихати.

Згодом Роману вдалося запустити серце іноземця та привести його до тями. Старший прапорщик Роман Дум'як та старший сержант Олександр Добринін не полишали пасажира та контролювали стан його життєвих функцій до прибуття медиків. Далі працівники медслужби надали фахову допомогу.

До слова, Роман Дум'як у 2014-2015 роках захищав Україну на російсько-українській війні. Там йому також неодноразово доводилось рятувати життя побратимам. А після повернення з зони бойових дій він вже кілька разів надавав первинну медичну допомогу пасажирам в аеропорту «Бориспіль».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");