Слухай онлайн
Cуспільство

Прикордонники запрошують до участі у щорічному конкурсі "Смарагдова ліра"

Мостиський прикордонний загін запрошує усіх охочих, талановитих та креативних прийняти участь у щорічному конкурсі Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра".
Фото - Марія Шевців, Гал-інфо

Як повідомили Гал-інфо в прес-службі Мостиського прикордонного загону, конкурс проводиться з метою утвердження ідеї захисту і розбудови незалежної України, пропагування територіальної цілісності нашої Батьківщини, вшанування героїчної звитяги воїнів-прикордонників – учасників АТО та ООС.

Премія "Смарагдова ліра" присуджується авторам за створення значних художніх творів у різних жанрах літератури і мистецтва, опублікованих у засобах масової інформації, де висвітлюється життя, духовний світ та мужність прикордонників під час виконання службових обов'язків.

Напередодні Дня прикордонника, лауреати премії щороку урочисто отримують заслужені нагороди в наступних номінаціях:

"Художня література" - проза, поезія, драматургія, літературна критика, нарис, публіцистика та історичні дослідження (одна премія);

"Музика" - професійна пісня, авторська пісня; відзначаються автор тексту, музики і виконавець (три премії);

"Образотворче мистецтво" - (дві премії): живопис і графіка, скульптура, оздоблювальні та монументальні роботи;

"Журналістика" - за цикли передач та матеріалів на прикордонну тематику, які користуються великою популярністю на радіо і телебаченні, в друкованих та електронних засобах масової інформації (дві премії);

"Культурно-шефська робота" - за сприяння у виданні книг, аудіо- та відеопрограм, увічнення пам'яті героїв-прикордонників, значний особистий вклад у військово-патріотичне та естетичне виховання прикордонників (одна премія);

"Кіно" - режисерська та акторська робота в кіно (одна премія);

"Театр" - режисерська та акторська робота в театрі (одна премія);

"Хореографія" - хореографічно-постановочна робота, індивідуальна виконавська майстерність артиста балету (одна премія).

Лауреатам премії Держприкордонслужби "Смарагдова ліра" вручаються знаки і дипломи встановленого зразка, а також грошова винагорода.

Конкурсні роботи приймаються протягом січня – квітня 2020 року.

Додаткову інформацію стосовно конкурсу можна отримати за телефоном (097)–820–78–26 (контактна особа - Наталія Матуда), або безпосередньо звернутись до відділу персоналу Мостиського прикордонного загону за адресою: Львівська область, м.Мостиська, вул. Я.Мудрого, 113.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, напередодні Фонд Франка розпочав приймати наукові роботи на здобуття Міжнародної премії ім. Івана Франка у 2020 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ