Слухай онлайн
Cуспільство

Рада ухвалила закон, що впливає на субсидії: що буде з виплатами

Верховна Рада схвалила закон, який передбачає виділення до кінця поточного року 12 млрд грн субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

Про це інформує УНІАН.

За прийняття у другому читанні та в цілому законопроекту "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проектів" (№6052) проголосували 256 депутатів (при необхідному мінімумі у 226 голосів).

Відповідний законопроєкт пропонує внести зміни до видаткової частини бюджету, збільшивши її на 39,4 млрд грн - з 1,345 трлн грн до 1,384 трлн грн. Це стало можливим завдяки прогнозованому перевиконанню плану бюджетних надходжень.

Зокрема, передбачається виділення 15 млрд грн "Укравтодору" на розвиток інфраструктури, 1,5 млрд грн - на "Велике будівництво", 12 млрд грн - на субсидії на оплату послуг житлово-комунального господарства, 3,8 млрд грн - на покриття дефіциту коштів на зарплати військовослужбовцям; 2 млрд грн - на оплату пакета послуг стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19, 1 млрд грн - на покриття боргів із заробітної плати перед шахтарями, 4,09 млрд грн - на Збройні сили України, 2,5 млрд грн на субвенції для соціально-економічного розвитку місцевим бюджетам, 282 млн грн - на виплату компенсацій за житло внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ