Рапірист Клод Юнес на етапі Кубка світу в Каїрі пробився у ТОП-16

Українські рапіристи, чоловіча та жіноча збірні, у столиці Єгипту Каїрі виступили на етапі Кубка світу сезону-18/19.

У складі «синьо-жовтих» змагалися й троє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – аспірант Ростислав Герцик та випускники Клод Юнес і Олександра Сенюта.

У складі чоловічої збірної України, яку очолює заслужений тренер України Сергій Гаравський, який вищу освіту здобув також у стінах нашого Університету, найкращий результат показав Клод Юнес. Він успішно подолав груповий раунд, після чого стартував в турі прямого вибування під 19-м номером «посіву». В 1/32 фіналу львів’янин виграв у француза Александра Сідо (15:12), далі вибив з боротьби японця Даікі Фуджіно (15:12), а в 1/8 турнірної таблиці у драматичному двобої не впорався з південнокорейським фехтувальником Лі Кан Ю, поступившись у підсумку лише двома уколами з рахунком 13:15. Таким чином Клод Юнес посів 13-е місце, вперше в кар’єрі пробившись до лона ТОП-16 кращих рапіристів світу.

Серед жінок найдалі з українських фехтувальниць також пройшла представниця ЛДУФК Олександра Сенюта. Вихованка Вікторії Волкової, яка також диплом про вищу освіту отримала в нашому виші, успішно подолала кваліфікацію, після чого в 1/32 фіналу поступилася лише одним уколом (14:15) Марті Хаусман з Польщі. За підсумками турніру Сенюта стала 41-ю.

Додамо, що у командному жіночому турнірі наша збірна показала 12-й результат, а в чоловічому українські рапіристи завершили змагання на дев’ятому місці.