Слухай онлайн
Політика

Регіонал: У нас є ключик для розблокування Ради

Представники Партії регіонів мають арсенал методів для відновлення роботи парламенту у разі його заблокування представниками опозиції.

Про це у коментарі Тиждень.ua заявив перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

«У нас є методи впливу, як привести до тями знахабнілих депутатів і забезпечити нормальну законотворчу роботу парламенту», - заявив Чечетов.

«У нас є ключик для розблокування. У нас є широкий арсенал методів», - зазначив регіонал.

«Пам’ятаєте, харківські угоди були. Ми дуже інтелігентно, культурно, тактично все їм пояснили, і все було нормально. Тому, коли буде блокування, ми включимо широкий арсенал наших методів - інтелігентних, тактичних, культурних, цивілізованих, європейських. І будемо на вушко їм шепотіти, що ви некрасиво чините. І вони нас послухають, повірте», - переконує Чечетов.

На уточнення, чи цей арсенал включає в себе силовий метод, регіонал сказав: «Ні, ні, Боже збав. Ми ж інтелігентні, культурні люди. Ми краще на словах: на вушко скажемо одному-другому чарівне слово. І вони потихеньку вони підуть, сядуть і будуть працювати».

У відповідь на питання, що ж це за «чарівні слова», регіонал сказав: «Воєнна таємниця».

Разом з тим, Чечетов не вірить у тривале блокування роботи парламенту. «Те, що вони сьогодні сказали, ну хай говорять. Вони ні на що не здатні - це політичні імпотенти. Тіки кукурікають», - заявив регіонал.

Нагадаємо, лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк сьогодні закликав блокувати роботу парламенту до моменту введення в дію системи Рада-3.

14 січня лідери опозиційних фракцій внесли до Верховної Ради законопроект про введення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування на засіданнях парламенту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ