Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Ресурсний центр для ОСББ у Львові отримав оновлене програмне забезпечення

В рамках програми Microsoft Software Donations Громадська організація «Ресурсний центр для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків» у м. Львові отримала безкоштовне оновлення програмного забезпечення для своїх комп’ютерів, повідомила координатор по роботі з медіа Ольга Лучка.


В рамках програми Microsoft Software Donations представники Громадської організації «Ресурсний центр для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків» із міста Львова звернулися із заявкою до координатора соціальних проектів Microsoft Ukraine щодо отриманням безкоштовного оновлення програмного забезпечення для своїх комп’ютерів.

Громадська організація «Ресурсний центр співвласників багатоквартирних будинків» у м. Львові розпочала свою роботу ще на початку 2009 року. Центр створений юристами та фахівцями у сфері ЖКГ із різних неурядових організацій Львівщини. Юридична реєстрація організації пройшла у середині 2010 року. Незважаючи на те, що організація є відносно молодою, за час її діяльності вдалося багато зробити та досягти. Основною діяльністю Ресурсного Центру є надання консультаційної правової підтримки ОСББ та ініціативним групам мешканців, які прагнуть створити об'єднання у своїх будинках на Львівщині. Зацікавленим особам надаються необхідні законодавчі матеріали, методичні рекомендації, розробляються правові документи з питань створення та ефективної роботи ОСББ.

«Після заповнення реєстраційних он-лайн форм на отримання оновлення для програмного забезпечення, представлення діяльності організації за минулий рік, перевірки документів Microsoft Ukraine привітала нашу організацію із прийняттям угоди з Майкрософт за програмою Open License та надала дозволи адміністратора на доступ до веб-сайту VLSC», - повідомив керівник Ресурсного Центру для ОСББ у м. Львові Васюта Михайло.

Дану практику громадська організація вважає дуже позитивною і надалі має бажання поділитися досвідом із іншими громадськими організаціями України та Львівщини зокрема.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ