Слухай онлайн
Cуспільство

Рева запропонував запровадити квоти для працівників старших 45 років

Відмова багатьох роботодавців брати на роботу людей передпенсійного віку є великою проблемою, яку можна постаратися вирішити введенням мінімальних квот для таких працівників. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"Давайте внесемо у закон дуже просту правку, як у нас існує квота на інвалідів: давайте зобов'яжемо роботодавців не менш ніж 4-5% мати людей після 45 років", - сказав глава Мінсоцполітики на парламентських слуханнях про пріоритетність дотримання страхових принципів під час реформування пенсійної системи.

Рева зазначив, що в органів влади існує інструментарій перевірити виконання роботодавцями цієї норми.

"І, якщо людина буде скаржитися, приходити до нас і говорити, що її не беруть на роботу під будь-якими приводами, значить, ми повинні мати інструментарій вплинути на ситуацію", - сказав міністр.

Під час слухань низка ораторів відзначили, що однією з перешкод для пропонованого урядом підвищення мінімального страхового стажу з 25 років до 35 років і можливого терміну виходу на пенсію з 60 на 65 років є небажання роботодавців брати людей передпенсійного віку на роботу.

Лівий берег

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...