Слухай онлайн
Cуспільство

РНБО затвердила Державне оборонне замовлення

Рада національної безпеки і оборони України розглянула та затвердила «Основні показники Державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки». Про це повідомила прес-служба РНБО.

У РНБО вирішили, що пріоритетними напрямками оборонного замовлення у 2018 році має стати забезпечення Збройних сил сучасною ракетною і бронетанковою технікою, засобами радіоелектронної боротьби, протиповітряної оборони, безпілотними авіаційними комплексами, антиснайперськими системами та іншим.

Зазначається, що затверджений проект замовлення на 2018-2020 роки базується на фінансовому ресурсі, визначеному в Державному бюджеті України на цей рік, а також на показниках наступних двох років, передбачених Основними напрямами бюджетної політики на 2018-2020 роки.

"Наш ОПК уже здатний забезпечити виконання складних і масштабних програм", - зазначив секретар РНБО України Олександр Турчинов, повідомивши, що в поточному році заплановане збільшення фінансування Державного оборонного замовлення до рівня 21,3 млрд грн, що на 37% більше, ніж у 2017 році.

У РНБО нагадали, що з 2017 року запрацювала трирічна система Державного оборонного замовлення, що дозволило державним замовникам і виконавцям більш чітко планувати свою роботу і ресурси.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ