«Рочин» обіграв чемпіона Волинської області

Соснівський «Рочин» з рахунком 3:1 обіграв чемпіона Волинської області – «Луцьксантехмонтаж» № 536. Товариський матч між цими командами відбувся у Львові на стадіоні «Сокіл».

Гра розпочалася у рівній боротьбі, яка точилася в центрі поля. Але згодом різниця команд у класі стала таки помітною. Гравці "Рочина" збільшували ігрову та територіальну перевагу. На 22 хвилині багатоходова комбінація наших гравців закінчилася влучним ударом з середньої дистанції Максима Болкіта. Через 10 хвилин Болкіт вже відзначився ювелірною за виконанням результативною передачею, яку замкнув Іван Данилюк.

Друга половина гри розпочалася теж з атак наших гравців. Гол не забарився. Зробивши рахунок у матчі 3:0, Максим Болкіт забив свій другий гол у грі. Могли соснівчани вразити ворота суперників ще декілька разів, але їхнім ударам забракло влучності. Луцька команда лише відповіла під кінець матчу голом престижу у виконанні Тараса Кабанова, екс-гравця львівських "Карпат".